• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 3.88 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi
O těch titulcích jsem nevěděl (asi málo čtu 4 ), nějak mi ani nedošlo že se nenačítají - pokud je potřebuji či se nenačtou samy - vyhledávám ručně - děkuji za info a řešení !
Jak tu procházím některé příspěvky, setkávám se s dotazy na sekání obsahu ze Sosáče. Kromě WS (možná se dočkáme nápravy - zbožné přání) je toto problém v poslední době i u mne - ne celý den, ale právě v tolik diskutované době od cca 19.00 do ... nevím .... spím. Obsah Sosáče je OK, najíždění zvoleného snímku OK, play - následuje zásek - ručně play - zásek atd......
Veškerá opatření jako je uninstall, vyčištění, install, aktuálnost pluginu (json-rewrite + stream.resolver), celková obměna (vymazání) staré DB za novou DB + toto vše na novém "panenském" beta-Krypton-LibreELEC-systému ...  8   

Kua tak mi někdo řekněte kde mi sedí žába na prameni (pardon na rychlosti 50/5), když ještě před nedávnem vše / VŠE jelo jak z praku - to se všichni domluvili či co ?????
Zlatý Exodus, ten mi teď zachraňuje moji seriálovou mánii i v 1080p včetně automat titulků, nebýt toho otravného čekání před najetím, byl by diamantový a na Sosáč se můžu zvysoka víte co ........ pardon vztekám se  2 1
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - od Rossi D - 28.1.2017, 10:54

Přejít na fórum:


Prochází: 21 host(ů)