• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 3.88 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi
Předělal jsem systém na nové KODI 17 defaultní skin Estuary. Ze Sosáče mám pouze pár filmů (20) a seriálů (18) v knihovně. V sosáči nastavené cesty k souborům. Používám defaultní scrapery TMDb a The TVDB. Titulky používám opensubtitles a titulky.com oboje mám v systému nastavení addonu přihlášené přes svůj login. V systému jsem titulky nastavil, dle mnoha příspěvků zde na fóru.
Scrapery jsem také nastavil na czech. Pokud pustím cokoli z knihovny, tak se titulky pustí, ale v případě, že by třeba někdy neseděli, tak jsem používal vyhledávání a vždy to našlo další 3 až 8 verzí titulků. Teď mi to nenajde nic. Např. v Exodusu seriál Vikings s04e01 najde 3 verze titulků a při spuštění z knihovny ze sosáče to nenajde žádné.
Už se v tom pár dní hrabu a už nevím co dál. Může mi prosím někdo otestovat zmiňovaný seriál, zda mu to nabídne více titulků. Případně mě nasměrovat, co ještě nastavit. V předchozích verzích KODI mi to vždy vše fungovalo a toto jsem nikdy neřešil. Vše mi jinak funguje k plné spokojenosti, jen rozchodit tu nabídku dalších titulků... Díky.
Nastavení titulků:
http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-jak-na...6#pid20556
Raspberry Pi 3B, LibreELEC  arm-11.0.6 MR  (KODI 20.3, skin NEXUS), 16GB SDHC SanDisk cl.10 UHS-I
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - od jardahlavka - 03.3.2017, 8:44

Přejít na fórum:


Prochází: 19 host(ů)