• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 3.88 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi
(13.1.2016, 23:29)karelbilek Napsal(a): Nova verze archivu sosace 13.1.2016 :
https://mega.nz/#!11pGUJwQ!9PkMH6FJti_9O..._2XYVTJihY

TVShows    677 - The TVDB
Movies    10045 - CSFD 3.4b

Zdravim pani,

dakujem super praca tento subor sa mi podaril stihnut a na PC adresare Movies a TVShows priradit do kniznice a pomocou CSFD 3.4b aj oznacit resp zatrieti. Toto zatriedenie sice trvalo takmer 24 hodin ale stalo to zato. 

Moj problem

Nieco podobne som chcel spravit aj na androdovej skrinke, ktoru defaultne pouzivam na sledovanie TV resp je pripojenia k tv. Postupoval som podobne ako pri KODI v PC problem vsak nastal s nedostatkom miesta, ktore je limitovane 8G. Kontretne sa jedna o Evolveo ANDROID BOX Q4 4K. Vedel mi prosim Vas niekto poradit ako by som mohol kniznicu sosaca ktoru najdem v odkaze vysie importovat do KODI tak aby mi pri pouziti funkcie v KODI imporotovanie kniznice pomocou filu XLM (sources.xml) neignorovalo dany file ktory najdem v adresary v subory vyssie?


Ma s podobnym problemom nejake skusenosti. Jednoducho by som potreboval aby kniznica pre spolu uz so vsetkymi stiahnutymi doplnkami ci uz z CSFD pripadne The TVDB  bola mimo hlavnej instalacie kodi, v mojom pripade by to bol 500 GB usb disk a nerobilo by mi problem mat na nom ulozenych 7-8GB informacii o filmoch. 

Podotykam ze samotnu instalaciu kodi mi nejde presunut a externu flash pamat, moja android skrinka nema root, zatial ho nedokazem spravit resp nenasiel som nejaku inu alternativu ako by som instalaciu kodi dostal na inu flash pamat.

Za akekolvek navhry riesenie budem velmi vdacny.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - od MraMor - 21.1.2016, 22:11

Přejít na fórum:


Prochází: 17 host(ů)