• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RPI pro dvě TV
#8
Ano, já souhlasím. Podezřele levné věci nekupovat. Ale nikdo z nás asi není úplný sirotek a bez kamarádů a tak lze poměrně s úspěchem nakupovat věci doporučené. Ono nejde jen o "vykuky" z Aukra, totéž lze uvést o reklamě na slevy firmy OKAY ( údajně sleva 78% ???) Jednak jsou ty "slevy" zmanipulované, pokud je tam něco zlevněno o 70 %, tak možná maximálně nějaký kabel a rozhodne ne něco užitečného. A pak je třeba si uvědomit, že pokud prodejce může zlevnit o 70% a ještě vydělává, že na normálních nezlevněných cenách holí zákazníka přímo neskutečně.
Ale od toho je právě toto fórum, které se mi líbí, protože je aktuální. Nejsou zde " poslední " informace staré 2 roky, jako na některých fórech k jiným tématům.
Vždy a všude potřebuje každý, kdo dělá cokoli, "selský" rozum, co je asi reálné a co není. Takový ten "selský" odhad, bez něhož nelze nic dělat pořádně a s úspěchem.
A čínské weby u prodejců dlouholetých, se mi jeví jako poměrně spolehlivé, protože jak napsal zdejší guru, kdo chce prodávat opakovaně, ten nemůže dělat podvody. Ten si musí sakra dávat bacha na svou pověst.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: RPI pro dvě TV - od jeffry.j - 07.12.2017, 20:13
RE: Pripojenie 2 tv príjmačov k Rpi3 - od astv - 26.3.2017, 11:33
RPI pro dvě TV - od terzdek - 11.4.2017, 2:01
RE: RPI pro dvě TV - od PetrM - 11.4.2017, 6:55

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)