• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RPI pro dvě TV
#19
Útočím na koho ?
Já na nikoho neútočím. Já jsem jen napsal, že bohužel někteří z vás, neberou zřetel na veškeré aspekty, které se v tom problému vyskytují. Téměř plošně jste odsoudili nákup v Číně, ačkoli i na eBay prodávají čínské výrobky. Já mám zase velmi špatné zkušenosti s eBay. Nevěřte tomu, že eBay prodává pouze evropské nebo americké výrobky.
A taky jsem napsal, že ten původní "žadatel" požádal o radu a nikdo nereagoval. Díky mně se tu rozproudila čilá diskuze a chlapci se dostalo rady. To že jsem napsal, že jste mistři a guru a já jen začátečník, to není útok, to je pravda. Já mám Raspberry teprve půl roku. Problém byl i v tom, že je těžké popsat veškeré souvislosti, aby to nevydalo na samostatnou knihu.
Nebuďte prosím tak vztahovační. Já na vás neútočím. Já bych jen byl rád, když někdo umí něco co neumí ten druhý, kdyby ta rada, ta pomoc mu k něčemu byla a byla na té úrovni, že bude pro žadatele o pomoc zvládnutelná. Což se nakonec stalo a tak si myslím, že to je v pořádku.
Já slibuju, že se stáhnu a nebudu už na nikoho "útočit" a budu si pouze vybírat ke sledování témata, která mě budou zajímat, aniž bych do diskuze nějak zasahoval. -:)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: RPI pro dvě TV - od jeffry.j - 07.12.2017, 20:13
RE: Pripojenie 2 tv príjmačov k Rpi3 - od astv - 27.3.2017, 13:07
RPI pro dvě TV - od terzdek - 11.4.2017, 2:01
RE: RPI pro dvě TV - od PetrM - 11.4.2017, 6:55

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)