• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OpenElec/Libreelec problem s prehravanim filmu z NAS
#10
hoss: Zkousel, on ty filmy na NASu vsechny najde, ale kdyz je spusti tak po par vterinach zastavi, TV si nenacte do bufferu nic takze nejde posunout obraz atd. Zvladne jen male AVI soubory v radu desitek MB.
Videostation na NASu mam nainstalovany a aktualni.

PetrM: Zkousel jsem oboji tzn. prehrat z polozky Filmy, v knihovne nic neni, takze jsem namapoval cestu do NASu a stejne se to v knihovne neobjevilo. Tak jsem sel naprimo a rucne nasel film a pustil z vyse uvedenym vysledkem. To same jsem zkusil pres Video-Soubory.
Prepnuto na Expert mam od zacatku a mam nastaveno u titulku "vedle videa"

meda: Zapnuto na expert mam od zacatku, to ostatni zkusim vecer doma.
Klavesu F8 jsem zmacknout nemohl protoze malinu ovladam v obou pripadech pouze ovladacem od TV a softem KORE v mobilu, protoze jsem nikde nenasel jak vyvolat ovladacem kontextovou nabidku.
Pristupova prava k NASu jsou celou dobu stejna, protokol by mel byt uPnP. Chapal bych, ze muze byt nejaky problem s novou malinou na Librelec, to mi nejde od zacatku. Nicmene nez jsem si ji koupil tak jsem na smart TV zkusil starou malinu s OpenElec (pred nestastnym resetem) a vsechno fungovalo perfektne...
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: OpenElec/Libreelec problem s prehravanim filmu z NAS - od Furat - 25.5.2017, 11:56

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)