• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DVB-T2 USB přijímače Tvheadend (ne)kompatibilní
#5
1.  U nás v SK máme len DVB-T, je tu síce aj DVB-T2 ale len v mpeg4 a je platená(mux4) takže tu nemám šancu. Ale chodieval som do Brna a tam to mám odskúšané na noťase s linx-mint to išlo v pohode (multiplex 12). A ešte keď som hľadal nejaké info tak som na nemeckých fórach našiel info o tomto usb tunery kde to používajú na dv-t2 + hevc bez problémov.
2. DVB-C mám doma (káblovku/koaxiál mám len v jednej izbe tak som to nastreamoval do siete), to ide tiež bez problémov. backend je na rpi3 + tvh4.2.

Ešte chcem spomeniem problém spojený s verziou kernela. Na novších verziách libreelec som mal problémy s príjmom, príjem bol s artefaktami, sekaný, nepozerateľný. Som trochu pátral a zistil som, že problémy spôsobuje kernel verzie 4.9.x a novší. Takže som musel použiť libreelec 8.0.2 ale build s kernelom 4.8.16. Viac tu: https://forum.libreelec.tv/thread/4235-d...rnel-4-9-x
HK Odroid N2+(ATV-LineageOS-20.0), 2 x Amlogic S905X4(CE),
HP t630[256Gb M.2 SSD, 16Gb RAM,Proxmox server](HAS;TVHeadend;MySQL;UniFi Controller;InfluxDB;Grafana)
Telestar DIGIBIT Twin
WD MyDrive 5TB
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: DVB-T2 (HEVC) USB přijímače Tvheadend (ne)kompatibilní - od Norton - 27.7.2017, 17:47

Přejít na fórum:


Prochází: 15 host(ů)