• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DVB-T2 USB přijímače Tvheadend (ne)kompatibilní
@pavel56 Jen na okraj, Kodi neumí přijímat ani DVB-T ani DVB-T2! Pokud to někdo/něco dokáže, tak nějaký backend server, například Tvheadend, ale ten není součást Kodi. Jen se prostřednictvím Kodi ve vybraných instalacích (LibreELEC apod.) může instalovat a samozřejmě ve všech instalacích je k němu dostupný PVR klient, který zajistí podporu v Live TV.

Příjem FM rádia pro Kodi, to je trochu jiné. Ano, tam existuje PVR addon přímo do Kodi, který umí skutečně přijímat a zpracovávat signál z USB FM přijímače. Bohužel je to ale už letitá věc, takže patrně neseženeš současnou instalaci Kodi, ve které by byl tento PVR addon dostupný. Protože jde o PVR addon, musí být zkompilovaný přímo s Kodi. Něco víc se o něm dočteš v Add-on:RTL-SDR FM Radio Client. Z backend serverů, které by snad ještě měly umět přijímat FM radio, mám já osobně odzkoušený MediaPortal, ale je to už dávno, co jsem to použil naposledy (cca 6 let zpátky). Co vím, tak Tvheadend FM radio neumí a asi už nikdy umět nebude.  Já bych se tedy s FM už netrápil, zdrojů na internentu existuje plno, řekl bych, že stanice, co jsi schopný přijmout v FM pásmu, tam najdeš všechny.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: DVB-T2 USB přijímače Tvheadend (ne)kompatibilní - od JiRo - 22.10.2018, 17:09

Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)