• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DVB-T2 USB přijímače Tvheadend (ne)kompatibilní
Raspbian není jediný OS pro malinu...
Co přesně koupit nikomu neporadím...nechci aby se někomu doma prášilo na nějaký ten pomeranč,banán,NanoPi jen proto,že si sám neumí vyhledat zda a kde je podpora.Pak mi budete vyčítat,že to byla škoda peněz.
Já jen testuji na tom co mám doma a je
na každém co si pořídí a na co se cejtí.
Kupovat hned OrangePi s allwinner H6 a nekouknout se ani podporu je stejný jako koupit vysavač a bydlet na stromě.Stejně tak to je s TV tunery

Malina je z mého pohledu pro tvheadend ideální.

Allwinner H6 se hodí spíše pro Android...podpora vázne a jsou i problémy...H6 má problémy i s PCIE.Ale lákadlo to teda je;-)To je tak pro vývojáře a pokročilé linuxové nadšence.Takhle budeš odkázán jen na to co kdo zkompiluje a zveřejní a nebo čekat,zda si podporu vezme na bedra třeba Armbian.
Obrazy od Xunlong jsou jen ukazkové a dělá je snad jen jeden člověk.
Když kupuju tv tuner pro Tvheadend,tak hledám i informace zda je FW pro linux a na jakem jádru je funkční.
https://www.linuxtv.org/wiki/index.php/S...Categories


A že se ti doma začínají hromadit věci,tak z toho si těžkou hlavu nedělej ...dokuď nemáš v pokoji vyrovnané krabice,tak jsi celkem normální :-D Správný kutil má jednu místnost (trucovnu) vyhrazenou jen pro své konícky.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: DVB-T2 USB přijímače Tvheadend (ne)kompatibilní - od plesi - 05.3.2019, 19:14

Přejít na fórum:


Prochází: 7 host(ů)