• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DVB-T2 USB přijímače Tvheadend (ne)kompatibilní
Ono mi to nekostickuje jen na tech tabletech. Obcas mi to udela jak jsem psal i na PC (i5-6600), zastavi se mi stream DVB-T2 Ceske televize, zvuk jede dal. Malina je pripojena k lokalni siti pres kabel (nikoliv pres wifi) a stejne tak PC.

Jinak ty tablety bez problemu prehraji Multiplex DVB-T2, kde je Nova, Prima, Barandovy atd... ale Ceskou TV prave nee, cili jsem spise resil tohle. Koukam normalne na Prima Cool na tabletu na DVB-T2 streamovaneho z maliny ale kdyz prepnu na stejny vysilac na DVB-T2 na CT tak to zacne blbnout. Jasne, CT jede HD, ty radiokomunikace nikoliv, takze asi je problem ze to nezvladne to HD.
Uz od zacatku pisu ze prehraju radiokomunikace ale zlobi me CT (oboji DVB-T2), a vzhledem k tomu, ze i kluci z Raspi psali ze jim na PI TVHAT ceska tv kostickuje, tak jsem poridil jiny tuner ale problemy jsou stale.

Ale co, zatim mam stale cas, nez skonci predplatne na IPTV (sledovaniTV), nicmene ja na TV stejne moc nekoukam.
Pustil jsem se do toho vseho prave proto ze v TV nic neni, tak proc za to platit mesicne take dardy, kdyz se to da chytit i ze vzduchu...

Samozrejme nechci a ani nepremyslim, ze bych ten server zridil na nejakem PC, spise jsem opravdu hledal neco jako je malina s nizkou spotrebou a v podstate bezudrzbove.

TVHeadhend me zaujal, zprovozneni bylo pro me jako laika relativne jednoduche, ted uz resim spise jen "detaily" ktere se nemusi podarit vyresiti.
Dale Kodi 18 na tabletech funguje az od verze 5.0 nahoru, na 4.4. to konci 17.6 - ted tam zkousim OSMC SPMC (asi by byl zpusob jak to tam dostat, ale ten HW) uz jsem i premyslel o novem tabletu. Nicmene si myslim ze to je spise otazka az to proste pojede, a to jako pojede Smile misto toho vim ze kdyz to jeden na mobilu Redmi Note 5A, tak to pak pojede i na tabletu s podobnou HW vybavou.
--------------------------------
2Plesi
pro tablety s Androidem 4 mi MPV player v GPlay pise ze ne-e :) (Zarizeni neni kompatibilni s touto verzi)
--------------------------------
Doplneno:
Mozna se zeptam hloupe...
V TVHeadhendu je nastaveni preferovane kvality streamu/nastaveni Streamu, kde si mohu vybrat Auto/SD/HD..., neda se tedy takto v tom profilu streamu rict co ma posilat do tabletu? Nebo to jen spatne chapu? (samozrejme bych si myslel ze reknu ze nechci HD ale SD a ze to proste pojede SD, kdyz jsem to zkousel na PC, samozrejme jsem mel stale 1080 :) ) proste hloupy dotaz
--------------------------------
Kazdopadne Malina 3B+ + TVHAT + XBOX One tuner mi v podstate funguji (nainstalovane dle informaci z tohoto vlakna).
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: DVB-T2 USB přijímače Tvheadend (ne)kompatibilní - od intommy - 06.3.2019, 14:09

Přejít na fórum:


Prochází: 17 host(ů)