• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DVB-T2 USB přijímače Tvheadend (ne)kompatibilní
Ahoj,
pokouším se rozchodit řešení s TVH na DVB-T2 a už mi z toho jdou nervy víte kam :)

Koupil jsem dva DVBSky T330 a na "šuplíkovým" RasPI 2B s LibreELEC/KODI jsem rozchodil TVH server. Vše fungovalo, programy jsem naladil ale při pokusu sledovat ze dvou různých míst (i stejný multiplex) začne obraz trhat.
Tak jsem si myslel že je problém s (ne)výkonem RasPI2 (bottleneck - síťovka a tunery na jednom USB řadiči?)

Tak jsem vyhrábl ze šuplíku starý notebook (nějáký Core2Duo), naistaloval jsem Ubuntu 18.04.4 TLS a TVH HTS 4.2.8. Dělám všechno v TVH jako na tom RasPI ale nic to nenaladí :-(
Tunery jsou vidět, jsou zelené, ale všechny multiplexy jsou IDLE/FAIL a 0 services. Když to přepojím zpět na RasPI tak vše normálně naladí.

Potřeboval bych poradit co s tím, vidím to na problematickou kombinaci NTB/Ubuntu/TVH/DVBSky T330.
Nicméně do budoucna se stejně přikláním k tomu pořídit nějáký jiný HW jako server pro TVH (notebook byly jen "narychlo" než to něják pořeším), nicméně bych tam chtěl mít nějákou verzi Linuxu kvůli ještě dalším serverovým věcem (UniFI controller). Bude stačit nějáký bazarový RasPI3? nebo mám koupit rovnou RasPI4? @plesi snad bude vědět co je výkonově dostačující ;-) 

Díky za pomoc/info
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: DVB-T2 USB přijímače Tvheadend (ne)kompatibilní - od Ravo - 15.3.2020, 13:06

Přejít na fórum:


Prochází: 6 host(ů)