• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LibreELEC (Krypton) v8.1.1 BETA
#7
Jsou v podstatě dva názorové proudy, většina se kloní k čisté instalaci, část (mezi které patřím také) upgraduje. Pak existuje ještě jakési třetí cesta která může být kombinací obojího, ta ale vyžaduje značnou jistotu v tom, co člověk dělá. Je třeba si uvědomit, že Kodi není operační systém a řada věcí se při instalaci pouze kopíruje, neexistují žádné registry, jejichž konzistence by se mohla porušit, atp. V některých případech je kombinace upgrade, čisté instalace a kopírování dat z předchozí instalace více méně nutností, pokud člověk u toho nechce strávit zbytečně moc času nebo nechce přijít o nějakou historii - např. nahrávek z TV, vybraných stanic pro stahování EPG, apod.).

Já od první verze OE někdy z minulého roku provádím zásadně pouze upgrade. Do čisté instalace jsme šel samozřejmě v případě, když jsem koupil nový HW, ale tam jsem použil tu třetí cestu, tzn. nainstaloval jsem čistou LE, všechny addon a pak jsem tam nakopíroval data (samozřejmě při odstaveném Kodi) v kterých byla uložena největší ruční práce, spustil aktualizaci knihoven audio a video a restartoval.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: LibreELEC (Krypton) v8.1.1 BETA - od JiRo - 14.9.2017, 14:21

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)