• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 2.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ!
#54
Dobrý den,
rád bych zde prezentoval také svůj názor na nastalou situaci, i když si myslím, že se budu opakovat jako v případě před cca 1/2 rokem, kdy se stalo něco podobného (ta podobnost je sice velice vzdálená, ale reakce a diskuze, která se tehdy objevila je velmi podobná).
1. Služba Sosáč resp. Streamuj.tv byla zdarma, protože umožňovala sledovat nelegálně uložené filmy. Nynějším zpoplatněním se v jistém smyslu stáváte přispěvatelem nelegální činnosti.
2 Myslím, že už to tady bylo zmíněno, ale co brání provozovatelům Streamuj.tv počkat si, až si uživatelé zakoupí premium účty a následně službu zrušit (nemyslím tím jejich primární službu, sledování videí, ale např. postupně vyhledat a vymazat všechny videa, která porušují autorská práva)
3. Důvěru ve službu Streamuj.tv ani neposílila skutečnost, že těsně po zavedení placeného přístupu byla zrušena roční akce (při platbě PayPal) a nyní u nejdelších předplatný byla možnost platby PayPalem úplně zrušena a nahrazena jinou formou úhrady. Na mě celé toto chování působí jako předem připravená akce (jak nechytat co nejvíce hlupáků) a nebo jako velice nestabilní služba, kterou nechci podporovat
4. Chtěl bych se vyjádřit k hádce, která služba Sosáč nebo Stream Cinema je lepší. Myslím, že v ovládání PC nejsem úplný lempl, ale každý i ten nejlepší programátor vždy volí tu nejjednodušší a nejsnadnější cestu. Podle mě tuto cestu donedávna splňoval Sosáš (i vzhledem k tomu, že byl zdarma).
Mnoho lidí, zde uvádí, že na Stream CInema jsou filmy v daleko lepší kvalitě. Za mě mohu říct, že nevlastním takové vybavení (kvalitní televizi a repro soustavu) abych si film ve 4k rozlišení a se zvukem 5.1 vychutnal.
Sosáč jsem vždy využíval k tomu, abych případné nové filmy zhlédnul v daleko horší kvalitě a pokud ve mě zanechal nějaký hodně dobrý dojem, abych potom navštívil kino. Sledování nových filmů, ale bylo tak dvakrát do měsíce, zbývajících 99,9% využití Sosáče bylo ve sledování starých (a někdy i několik desítek let starých) filmů.

Děkuji, že jsem zde mohl prezentovat svůj názor a teď se do mě můžete pustit :-)

PS: Stále doufám, že tvůrci doplňku přijdou s aktualizací, které nutnost vlastnit premium účet nějak obejde.
Xiaomi Redmi 6 - Android 9 - Kodi 18.8

Minix NEO U1 - Android 5.1.1 - Kodi 18.8

Odroid N2 - CoreELEC - poslední 9.2.4.2

LG 49SM8600 - do AN-MR19BA
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - od zsarauer - 20.7.2017, 8:27
sosac.tv versus streamuj.tv - od ihateids - 28.7.2017, 10:20
RE: sosac.tv versus streamuj.tv - od amper - 29.7.2017, 13:50

Přejít na fórum:


Prochází: 8 host(ů)