• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 2.82 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kudy kam při výběru Kodi krabičky
Nazdar chlapi, keď vy nepomôžete, tak už nik.
Mám starší tv philips a na ňom som mal klasicky nainštalované Kodi so streamcinema. Raz za čas som musel tv preinšalovať lebo vypisoval preplnenú pamäť. Pri tom som sa musel prihlasovať do google účtu aby ma pustilo do google store stiahnut Kodi. Po čase prihlasovať do účtu nešlo ale ponúkalo možnosť to robiť pomocou mobilu s nejakým kódom čo ukázalo na nejakej philips stránke. Teraz po pol roku tv zas začal hlásiť plnú pamäť. Preinštaloval som ale do účtu sa už neviem prihlásiť. Mail, heslo stále nefunguje ale už neponúka možnosť ani pomocou mobilu. Asi mám niečo zle nastavené v mobile, myslím. Keďže tieto moderné technológie neznášam a veľmi neovládam tak u mňa jediné riešenie dať mobil do tovarenských nastavení a hádam mi to zas ponúkne čo predtým. A možnosť cez mobil stále neponúka . Tv novú aktualizáciu už nejaký ten rok tiež neponúka, v tom problém asi nebude keďže doteraz všetko fungovalo Tak tarez čo robiť? Nejakej krabičke s ďalším diaľkovým ovládaním som sa chcel vyhnúť ale proste to Kodi tam neviem dostať a telku nebudem koli tomu menit ked je stále fajn. Nejako som sa rozpísal... takže ja by som rád nejakú krabičku čo teda len pripojím k tv, bude tam už Kodi alebo google store kde si ho stiahnem a môžem zas bez starostí pozerať. Ja nepotrebujem žiadne krabičky s uloziskami, neskutočným výkonom a podobne. Mne stači len si pozrieť film v hocakej kvalite zo streamcinema. Je toto to čo potrebujem?
https://www.xlo.sk/AnyCast-HDMI-Smart-Bo...n8QAvD_BwE
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Kudy kam při výběru Kodi krabičky - od rupsa - 27.8.2021, 13:02

Přejít na fórum:


Prochází: 14 host(ů)