• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 2.82 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kudy kam při výběru Kodi krabičky
Chlapi díky za reakce !!!

@beepee: Já vím, ale co naděláš. Původní Magicsee N5 nějakým způsobem odpálili, tehdy (asi 2 roky) jsem jim ho sehnal za cca 750,-Kč a oni si myslí, že dnes je to levnější, modernější a po všech stránkách lepší. Bohužel aktuální doba je názoru jiného ... Tak sháním něco podobného, neb více jak dvojnásobek ceny minulé nedají ...

@JiRo: Tak Beelink za tu cenu bych jim nevnutil ani omylem, imho byla by takového krásného strojku pro ně škoda, oni by to stejně brali jen jako přerostlou kalkulačku ...  2

@forsajd: Také děkuji za tip, ale bez CE nee, dělám jim "správu" zařízení a mám své standardy a potřebuji něco co jim na tomto systému zase nějaký pátek pojede bez údržby a zásahu, než to zase "shoří"  1

Nemám z toho sic radost, ale sáhnu po Aliexpressu což v tomto případě dělám nerad, je tu větší riziko fake HW ... nu což. Našel jsem X96 MAX Plus 4/32 .... Je to z Belgie a 7 dní dodání. Objednáno za 1307,96 Kč bez zdroje ....

[Obrázek: 56PZoEw.png?1]    X96 MAX Plus 4GB 64GB 

Prodejce je dost aktivní (97,4% positive feedback) , recenzí také více než dost, spokojenost konkrétně u tohoto boxu je na 91% ... Já vím, toto vše nic neznamená, ale je to minimálně alespoň uklidňující ... Jen se snažím "vytěžit" maximum z nedobré současné situace, minimálního budgetu, šibeničního času a neudělat při tom všem ze sebe neschopného blbce  8

Ten zdroj, nevíte někdo jaký je to konkrétně typ ? Vím, že je to 5V, ale nějaké bližší specifikace ? Usuzuji, že je box dodáván bez něj, na fotografii nebyl ... i když dole v příslušenství uveden je ... Kua tak nevím, je v balení nebo ne?
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Kudy kam při výběru Kodi krabičky - od Rossi D - 08.10.2021, 10:38

Přejít na fórum:


Prochází: 14 host(ů)