• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 2.82 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kudy kam při výběru Kodi krabičky
Ahoj, jsem v rozhodovacím procesu a v podstatě jsem byl prvně rozhodnut pro X96 MAX Plus, který je tu hodně podporovaný s tím, že na něj nahraji ATV Slimbox, popř. přes USB zkusím CoreELEC s KODI, ale nejsou už za ty cca 3 roky lepší varianty než X96 Max+?

Chtěl bych, aby v boxu byla Android TV (ne Android pro telefony; proto Slimbox ROM), a samozřejmě aby mi tam jelo plynule KODI (na CE netrvám) a cenově do 2000Kč/80 USD.
V rámci hledání jsem narazil na tuto srovnávací tabulku https://tvboxstop.com/tv-box-rank-chart-2020/ (jsou k tomu i videa na YT) kde v mé cenové relaci vychází zajímavě i Mecool KM7 s S905Y4 a Android 11 ATV (takže odpadá Slimbox a CE tam nepůjde), a méně známé X96 X4 (Android 11, S905x4, takže bez Slimboxu, CE by měl být funkční i pro S905x4), TOX3 TV Box (Android 11, S905x4) nebo MXQ M12 (Android 9, S922x, zde by měl jít Slimbox).

Nevím, jestli se dnes má ještě cenu se otravovat s CE nebo vzít box s novější verzí androidu a lehce výkonnějším HW za obdobnou cenu? Respektive bude pro mě uživatelsky nějaký podstatný rozdíl, když koupím Mecool KM7 a z Google Play nainstaluji KODI, oproti řešení u X96 MAX Plus (CE už jsem dřív instaloval na starší čínský box používaný na hry a strávil tím hodně času), kde pak člověk spoustu věcí nastavuje, aby vůbec fungovali? Chápu, že X96 má spousta lidí, tak je k tomu velká komunita na XDA, ale když tam nebudu potřebovat do ničeho vrtat?

Ideálně jestli má někdo přímo srovnání X96 a Mecool.

Díky  2
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Kudy kam při výběru Kodi krabičky - od Fers - 30.10.2022, 22:20

Přejít na fórum:


Prochází: 22 host(ů)