• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 2.82 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kudy kam při výběru Kodi krabičky
#88
Ahoj odborníci,

mám velkou prosbu. Potřebuji sehnat nějakou krabičku na KODI. Jsem v tomto směru absolutní začátečník a určitě nechci přeinstalovávat nějaký software atd. Krabičku chci pouze na KODI a sledování filmů a seriálů přes Stream CInema CZ&SK. Jde mi o to, že chci připojit a sledovat. Do této doby to ženu přes svého starého dědečka mezi notebooky, který už nestíhá. Nejde mi o sledování 4K filmů i když bych velmi rád ale na to zase nemám podporu ze strany rychlého internetu a prozatím ani 4K televize takže FHD mi naprosto stačí. Jde mi nějakou radu jáká krabička by to tento ne až tak složitý proces byla nejlepší aby se KODI nesekal byla pdpora CZ jazyka i když angličtinu také zvládnu a abych krabičku prostě připojil a koukal na filmy. V mém výberu byla krabička Evolveo Multimedia M8, Tesla Q8, Venztech V12 Ultra a pak jsem tu pročítal nějaké diskuze kde se doporučovalo TV Box H96+ Pro. Tak se ptám právě zde protože tu je určitě hodně lidí, kteří se v tom vyznají na veliké úrovni a kteří určitě doporučení nějaké dobré krabičky mají v malíku. Cena nechci říkat nehraje roli, ale radši si nějakou tu tisícovku připlatím než kupovat za pár korun něco neznáměho bez porpory a aktualizací z číny.

Všem moc děkuji za případné rady.
Karel
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Kudy kam při výběru Kodi krabičky - od Karlos1990 - 19.11.2018, 12:44

Přejít na fórum:


Prochází: 16 host(ů)