• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 2.82 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kudy kam při výběru Kodi krabičky
Ahoj klucííí a holky,

tak musím říct že Nvidia Shield je všechno jen ne zklamání. Musím říc, že jako začátečník jsem velmi spokojen. Vše funkční ovladání jak v prostředí droida tak kodi je super. Hned jak jsem připojil tak probědla cca 1GB aktualizace na nejnovější FW. Dříve jsem Kodi hnal přes mého stařešinu NB Acer a byl jsem rád, že jsem se při velkém štěstí koukal na film ve FHD o 4GB max a ještě limitován zvokovkou a grafickou kartou v něm takže kvalita nevalná. Ted mi to dá v pohodě i filmy okolo 15-18GB a i pocitovně poznám že jak obrazově tak zvukově je to o dost lepší, samozřejmě v závislosti na dobrém připojení na které bohužel také nemám úplně štěstí jelikož na streamování filmů WIFI není úplně dobrý prostředek a telefonní kabel mám s rychlostí max 20Mb/s a v mé lokalitě prostě rychlejší a stabilnější internet není. Ano používám dva internety. Takže za mne zkušenosti s Nvidia Shield TV 2017 jen ty nejlepší a hraní her také ujde. Jak již bylo jistě psáno s konzolema se to určitě srovnávat nedá a k mnohému je opravdu potřeba rychlý internet a já se svými rádoby 20Mb/s si buď nezahraji nebo v omezené kvalitě ale jako plus k mému prvotnímu účelu koupě tohoto boxíku což je sledování Kodi je naprosto dostačující.

Mám ale otázku. Jelikož jsem vyřešil problém s Android krabičkou tak teď řeším otázku zvuku. Televize umí rádoby prostorový zvuk ale jak jistě všichni víme není moc o co stát. Zvažuji koupi Soundbaru. Jde mi o propojení na co si dávat pozor a jak je to s propojením Nvidia > soundbar >TV. Vše bych chtěl hnát samozřejmě přes HDMi ale jde mi o postup co kam a hlavně na co si dát u soundbaru pozor. P.S. Soundbary do 10tkč opravdu nechci, spíše koukám na ty lepšejší typu LG SKY10, Yamaha YSP-2700 nebo 5600(ta je spíš z říše snů tedy) a to samé Samsung ve spolupráci s Harmannem a typem HW-N950.

Děkuji za případné rady..
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Kudy kam při výběru Kodi krabičky - od Karlos1990 - 23.11.2018, 16:29

Přejít na fórum:


Prochází: 15 host(ů)