• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 2.82 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kudy kam při výběru Kodi krabičky
@oupee: Ten Infuse stojí asi 120kč ročně... je to subscription ale máš nekonečné updaty. Výborný Interface, integrace do Plexu, přehraje všechno, všechno. Společně s tvhclientem a moji appkou na iVysílání už mám asi 2 roky ATV 4K. Neřeším to, funguje to :-D Kodi jsem už neviděl hodně dlouho. Legální aplikace jako Netflix běží v 4K HDR a hlavně s uživatelským ovládáním které se prostě nedá srovnávat s 4 šipkama na ovladači. Bohužel jsem vyměknul, ale prostě sednu a sleduju.

Za mě jsem ušetřil než kdybych kupoval furt nové krabice a SD karty. Podpora aktualizace firmwaru je excelentní.
Jenom chybějící Atmos u aplikaci mimo iTunes, Netflix může být pro někoho škoda.

Je mi jasné, že pro někoho je Kodi nutnost a tento seznam krabiček budu rád aktualizovávat podle diskuze a občas se kouknu na fóra Kodi. Ale pokud máte tvheadend, filmy řešíte po svém, a chcete i sledovat nějaké legální DRM služby ve 4K, tak Apple TV má extrémně dobrý uživatelsky zážitek.

Pokud samozřejmě někdo musí mít stream cinema, protože nemá filmy vyřešené po svém a nebo potřebuje nějaké mobilní android appky roztáhlé na televizi tak se tomuhle guláši nevyhne.

Plně rozumím, že 100 lidí 100 chutí. Berte tohle jako pohled člověka co potřeboval funkční věc a údržbu nechal na výrobci zařízení, nikoliv na sobě, aby mohl jít pracovat na dalších projektech.

Alternativa prostě odroid N2 na coreelec/libreelec a Nvidia Shield na Android

Rozhodoval bych se takhle. těch 10-30 dolarů rozdíl od jednoho řešení k druhému nestojí za to, když pak budete mít v ruce něco co nemá komunita, s čím vám nikdo nepomůže a na co bude kašlat výrobce. A ten cenový rozdíl se ještě ztratí tím časem který věnujete do hledání, místo businessu.

Nějaký android na odroid na Emmc a podobně bych neřešil, nic z toho nebude mít pořádnou Google Widevine certifikaci. Neprehrajete na tom žádný chráněný obsah v normální kvalitě.
SZ nepoužívejte na dotazy, které se hodí pro všechny. Pouze pokud chcete abych něco někde doplnil, opravil.
_____
i3 Haswell + Arch Linux + Docker (Tvheadend + WG + Home-Assistant + Deconz + LetsEncrypt ) + Samba Share
Apple TV (Infuse, TvhClient), Apollo Lake Mini PC (Kodi 18.4)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Kudy kam při výběru Kodi krabičky - od marhycz - 10.11.2019, 0:41

Přejít na fórum:


Prochází: 18 host(ů)