• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 2.82 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kudy kam při výběru Kodi krabičky
Máš pravdu, je to fakt o tom co člověk sleduje a z čeho. S tím úplně souhlasím a proto to říkám, je potřeba se zamyslet, na co se člověk primárně dívá a jestli je Kodi optimální řešení. A to bych chtěl aby zdejší uživatelé před výběrem Kodi krabky zauvažovali, jestli potřebují opravdu bastlit svoji čistě Kodi krabičku. Pokud si dokážeš najít důvod, tak směle do toho.

Ale jde mi o to, že jestli jsi právě běžná mamina, co chce dobrou televizi, hbo go, netflix, které už mají hodně českého obsahu a na okraj ten stream cinema pro případ, že to co hledá není na těch předchozích, tak je podle mě "certifikovaná" vyladěná krabka typu Apple TV, Nvidia Shield lepší, protože tam máš IPTV typu Kuki, DigiTV, kde je zpětné zhlédnutí na ulici, růžovku, zprávy,.. k tomu Netflix nebo HBO GO,.. a pak na okrajovky stačí nahrané Kodi čistě se Stream Cinema. A ten uživatelský zážitek je z toho podle mě o dost větší, protože je to dělaný právě pro normální lidi a máš garanci služby. Platíš za to (IPTV), že to prostě bude fungovat dokud ti pojede net.

Beru to, že jsem exot to máš pravdu Big Grin Ale snad jsem popsal, že právě i normální člověk by možná více vytěžil z těch ne-DIY krabiček.

A zase pokud sleduješ televizní vysílání přímo přes systém v televizi, nepotřebuješ zpětné zhlédnutí, žádnou ze streamovacích aplikací nepoužíváš a jde ti jen o to přepnout HDMI vstup na krabku, kde je Stream Cinema, tak tam je zase o dost lepší nějaká ta S922X krabka s CoreELEC,LibreELEC.
SZ nepoužívejte na dotazy, které se hodí pro všechny. Pouze pokud chcete abych něco někde doplnil, opravil.
_____
i3 Haswell + Arch Linux + Docker (Tvheadend + WG + Home-Assistant + Deconz + LetsEncrypt ) + Samba Share
Apple TV (Infuse, TvhClient), Apollo Lake Mini PC (Kodi 18.4)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Kudy kam při výběru Kodi krabičky - od marhycz - 11.11.2019, 12:58

Přejít na fórum:


Prochází: 18 host(ů)