• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 2.82 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kudy kam při výběru Kodi krabičky
Ahoj "plesi". Díky za tvou odpověď. Už jsem několik škatulí CoreElecem naflešoval, ale tahle se chová jinak než jsem doposud zažil. Dělám to pomocí karty a jak píšeš, následně příkazem installtointernal nakopíruju do vnitřní paměti. Tahle potvora v první fázi příkaz akceptuje, procedura flešování proběhne, ale systém nenaběhne. Nic neobvyklého se zatím neděje - běžně musím proces opakovat - ale tady při druhém pokusu mi příkaz installi... neakceptuje, vyhodí mi hlášku, kterou si teď přesně nepamatuji, ale je ve smylu, že zařízení obsahuje NAND paměť a konec. Vnitřní paměť je ale vymazána (android nenaběhne), ale z paměťovky CoreElec naběhne. Samozřejmě jsem googlil, ale chytrej jsem z toho nebyl. Ale co jsem pochopil, ani kabelem USB A/A to nepůjde (možná). Našel jsem nějaké pokusy s UART převodníkem, ale jen při flešování Androidu. S CoreElecem nevím jaký a jak firmware použít. Tak jsem si myslel, že by někdo jiný mohl mít podobné zkušenosti. A jak jsem psal, jsem ochoten škatuli na pokusy půjčit. Díky za tipy a postřehy.
T95X/S905X, Tanix TX9s/S912, HK1/S905X3, CoreElec 19.5
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Kudy kam při výběru Kodi krabičky - od delfin-chikago - 15.2.2020, 10:49

Přejít na fórum:


Prochází: 16 host(ů)