• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 2.82 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kudy kam při výběru Kodi krabičky
Ugoos X3 ma ram LPDDR4 nie ako ostatne DDR 3
audio zvláda : Dolby True HD , DTS HD Master, i tie nové ako sú Dolby ATMOS, DTS:X 
4K HDR co internet zvláda i Ugoos X3, má Sambu implantovanú to znamená že v PC je hned dostupny priečinok do androidu netreba riešiť žiadne aplikácie ak treba niečo nastaviť cez PC, CZ,SK jazyk tiež idú, čo by som odporučil dokúpiť ovladač z gyrosom , da sa zakupit tu ale poslednú dobu cena stále stúpa u tohto produktu 10€ asi vedia prečo  cca max do 10 dni je doma, mne sa stalo ze už mi stade prišlo i za 3dni pozerám ze i dopravu zdvihly z IT
edit: to to je u mna jediný android box kde nepotrebujem používat coreelec, proste ja čo potrebujem mi na ňom ide všetko bez problému
v kodi tiež titulky ok
Mal som doma i slabšiu verzi a s kludným svedomím môžem povedať  ze ide lepšie ako hocijaký iný android z cpu X905x3 a je i skladom EU čiže Poland, všetko ide to co i na silnejšom bratrovy na čo by som ju konkrétne nepoužíval tu to slabšiu verziu sú hry ale pre kodi je až až postačujúca
ja osobne ak by som si vyberal teraz android box len pre kodi, youtube, tak idem do tejto verzie X2 CUBE Amlogic S905X2 Android 9.0 2GB LPDDR4/16GB, 2.4G+5G WIFI 1000Mbps LAN Samba Server
/LG OLED 55"/- SoundbarSamsung HW-Q990B / BOX - Dune Homatics R 4K plus/
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Kudy kam při výběru Kodi krabičky - od forsajd - 30.6.2020, 10:18

Přejít na fórum:


Prochází: 23 host(ů)