• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 2.82 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kudy kam při výběru Kodi krabičky
@MacRieder: Připomněl jsi mi to mé HTPC (poslední fotografie), smutně se tu na mne dívá z místa, kde je ve stavu "OFF" od roku 2018 a kde stále čeká na můj (tehdy) slíbený upgrade. Tenkrát jsem jej pouze dočasně odstavil a věřil, že žádná "krabička" nemůže ohrozit mé rozhodnutí pro revitalizaci výše zmiňovaného HTPC .... Nechápu, že jsem si to vlastně uvědomil až po tvém příspěvku → ANO, krabička onen upgrade ohrozila ...... Nic mne v současné době nenutí k návratu či k vynaložení jakékoliv námahy pro opětovné rozjetí PC pro potřeby multimediální zábavy 10  Stále podvědomě čekám na záminku či náznak čehokoliv pro odsun těch malých, poruchových, problémových, čínských, fejkových a já nevím jakých ještě boxíků do pryč a vrácení mého nádherného HiFi skvostu na filmo/seriálovo/Tv/hudební výsluní ..... a pořád nic .... začíná to být podezřelé ....
Představ si, že za onen pád obývákového krále v rouše Fractal Designu může tohle nic se jménem Vero (Věruška, jak mu něžně říká manželka), tenhle elektronický "prd"je schován kdesi pod TV a nakopává tomu mému vystavenému krasavci zadek téměř na všech úrovních .... Ano po upgrade HW u HTPC by možná bylo vše jinak, ale když tak nějak není proč .....
"Věruška" dostala tehdy při nákupu do vínku i 5 letou podporu od výrobce, což je dle mého odhadu cca polovina roku 2023, tedy ještě téměř tři roky aktualizací softwaru, vylepšování výkonu i aktualizací zabezpečení a pak, že by ........ ???????
No zkrátím to, kromě bezproblémové Věrušky to byly od té doby i další zvrhlé čínské mašinky (jen pár náhledově) → X96, Magicsee N5, A95X F3 ..... je to doslova zhýralost, jak si k nim člověk přičichne je jimi nechutně nakažen a dále se to pak v rodině šíří jako zombie apokalypsa.
A považ, onehdy jsem si dokonce pohrával s myšlenkou odstavení mého nesmrtelného Dreamboxu v příspěvku s názvem → Výběr nového boxu , to se však zatím díkybohu nepovedlo.... Dream se drží na svém čestném místě a den co den plní to co má.

Tolik mé myšlenkové pochody které Tvůj příspěvek MacRiedere u mne vyvolal, nehledej v nich nic co by mělo jakýmkoliv způsobem ovlivnit Tvou spokojenost a Tvůj názor na multimediální hardware, každý máme právo na vyjádření  4
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Kudy kam při výběru Kodi krabičky - od Rossi D - 01.9.2020, 14:06

Přejít na fórum:


Prochází: 12 host(ů)