• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 2.82 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kudy kam při výběru Kodi krabičky
Ahojte,

chcel by som Vás poprosiť o radu ohľadom výberu "krabičky." Doteraz som mal X96mini, 1/8, avšak už má pár rokov, ja som zlepšil net a pod., čiže by som rád šiel do niečoho lepšieho.

Rozmýšľam nad tu zmieňovaným X96 max+, mal som na skúšku Vontar X3, avšak tam som prišiel na to, že nepodporuje HDR. Keďže mám telku, ktorá HDR podporuje a dobrý internet, bol by som rád za možnosť prehrávať 4K HDR filmy.

Nemám žiadne špeciálne repráky, som barbar, zvuk používam iba ten z TV... na druhej strane, keď v izbe vedľa spí malý syn, s tou hlasitosťou to aj tak nemôžem hrotiť 3

Čiže zhrnutie mojich požiadaviek
- hlavý účel je bezproblémové používanie Stream cinema na KODI
- 1x HDMI na prepojenie s TV, cez HDMI chcem mať prepojený zvuk a obraz
- aspoň 1x USB vstup na bluetooth myš,
- BT na samotnom zariadení je bonus, keby som náhodou chcel používať bezdrôtovú klávesnicu bez USB adaptéra
- 1 Gbit LAN


Ak to všetko pôjde dobre, tak pravdepodobne bude zvyšok rodiny chcieť upgrade tiež, avšak nie sú až tak technicki zdatní a ja nechcem stráviť mladosť nahadzovaním core elecov do x zariadení. Je vôbec nejaký box, ktorý zvládne pekne prehrávať 4K HDR zo stream cinema aj v stockovej konfigurácii - teda s androidom? (ešte preinštalovať rôzne mutácie KODI ako je napr. KD player a pod. som ochotný podstúpiť)

Ďakujem pekne!
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Kudy kam při výběru Kodi krabičky - od namo - 14.1.2021, 9:30

Přejít na fórum:


Prochází: 16 host(ů)