• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stavba HTPC pro přehrávání videí HEVC/FullHD (x86_64 Libreelec)
#40
Tak už to dorazilo...
Za necelých 5 stovek výborný kauf. Hned jsem to začal tunit, jelikož na procesoru byl takovej malej šmejd ventilátor, co dělal největší hlukový opruz. Dlouho jsem přemýšlel, jak na chladič připevnit podstatně větší ventilátor (vzal jsem nakonec jeden 70 mm z nevyužitého BOX chladiče AM2). 
Nakonec mě nenapadlo nic lepšího/jednoduššího, než použít obvodovou část z původního ventilátoru jako podestu. Samozřejmě až po vyštípnutí jádra šmejd ventilátoru kleštěma. A na tu podestu jsem nalepil větší/nový ventilátor sekundovým lepidlem.

To je prozatím vše, protože zatím nemám disk. Na "sucho" do UEFI to naběhlo bez problému. 32 GB SSD za 17 USD od Goldenfir, mi má z ebaye teprve dorazit. Objednal jsem za 3 USD i RF dálkové ovládání do USB a za dollar 3,5mm jack audiokabel. 
A ještě budu muset někde splašit VGA kabel. Ten se mi nechce kupovat novej, páč ty kabely beztak každý vyhazuje. Budu se muset porozhlídnout v práci. Z dřívějška mám doma za 190 Kč i 250 GB SATA disk, tak ten tam prdnu taky. Ještě sehnat levně slim dvd a bude to v cajku.

Za 1300 Kč bude nádherný x86_64 HTPC mini ITX s Libreelec, slim ODD, 250 GB diskem a s 32 GB SSDčkem.

[Obrázek: obr1.jpg]
[Obrázek: obr2.jpg]
[Obrázek: obr3.jpg]
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Stavba HTPC pro přehrávání videí HEVC/FullHD (x86_64 Libreelec) - od harrym - 12.8.2018, 13:03

Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)