• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Základní konfigurace Tvheadendu pro DVB-S/S2
#5
Já jsem prošel přes všechno. Co se týče příjmu na x86 tak MediaPortal, NextPVR, DVBViewer, ArgusTV. Všude jsem všechno zkoušel a skončil jsem u Tvheadendu, protože je to prostě serverová aplikace, nemá zátěž klientské verze, je moderní, aktivní vývoj, lehká, nejstabilnější z těch všech (v mém případě), robustní, s velkou komunitou. Měl jsem i Vu+ ZERO a Solo na vyzkoušení. A pro mě se zdá Tvheadend jako nejvyspělejší, pokud si chce člověk postavit domácí vlastní IPTV server. Nicméně to je můj zaujatý pohled Big Grin

Ten VU+, Dreambox je výborný, je to také linuxové, je to stabilní, firmware je dobrý, takže ikdyž je Tvheadend více "opravdový" server, tak v tomhle případě jak jsi vyjmenoval tvoji sestavu to není ospravedlnitelné, potřebné :-D Pokud už člověk tyhle věci má, ten Tvheadend není potřebný. Uvažoval bych o přechodu pokud bych měl jiné softwarové řešení (tedy chytal bych na PC), případně nějaký jeden nelinuxový stb.
Jsem rád, že jsem pomohl třeba aspoň trochu :-)
SZ nepoužívejte na dotazy, které se hodí pro všechny. Pouze pokud chcete abych něco někde doplnil, opravil.
_____
i3 Haswell + Arch Linux + Docker (Tvheadend + WG + Home-Assistant + Deconz + LetsEncrypt ) + Samba Share
Apple TV (Infuse, TvhClient), Apollo Lake Mini PC (Kodi 18.4)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Základní konfigurace Tvheadendu pro DVB-S/S2 - od marhycz - 04.2.2018, 21:10

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)