• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Přehled (ne)kompatibilních DVB-S/S2, SAT>IP tunerů
#2
A můj první příspěvek je SAT>IP box Digibit R1. Mám Quad LNB monoblok, stačilo box zapojit do zásuvky, do sítě a Tvheadend ho hned rozpoznal (případně stačilo v Tvheadendu v záložice General - SAT>IP kliknout na Discover SAT>IP). Později jsem do něj nainstaloval custom firmware od vývojáře Tvheadendu.

Ještě je možné spustit Tvheadend s argumentem "--satip_xml http://ipboxu:8080/desc.xml" pokud Tvheadend SAT>IP box nenajde.
Případně v záložce Configuration -> TV adapters dát signal scale na "255" a zaškrtnout "RTP/AVP/TCP (embedded data)". Pro správné ukazování síly signálu a posílání paketů přes TCP místo UDP. (více spolehlivé pro slabší sítě)
   

Původně jsem ho koupil kvůli ceně, jelikož je to Quad Tuner za cenu PCIe Dual Tuneru. Ale přitom neméně kvalitní! Běží bez restartu několik měsíců.

Model: Telestar Digibit R1
Typ DVB-S Tuneru: SAT>IP / Quad Tuner
Platforma: PC
Operační systém: Arch Linux, aktuálně 4.14
Verze Tvheadendu: 4.2.5
Stav: Funkční
Potřeba k rozběhnutí: Plug & Play, později custom firmware
Čip: Tuner STV6120 a demodulátor STV0900
       
SZ nepoužívejte na dotazy, které se hodí pro všechny. Pouze pokud chcete abych něco někde doplnil, opravil.
_____
i3 Haswell + Arch Linux + Docker (Tvheadend + WG + Home-Assistant + Deconz + LetsEncrypt ) + Samba Share
Apple TV (Infuse, TvhClient), Apollo Lake Mini PC (Kodi 18.4)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Přehled (ne)kompatibilních DVB-S/S2, SAT>IP tunerů - od marhycz - 06.2.2018, 18:42

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)