• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Automatické přepnutí na dalsi video
#4
@Pet3k To je opravdu divné. Píšeš Přehrát pouze toto? To jsme ještě neviděl. Jaký skin používáš a jakou verzi Kodi? Skoro bych řekl. Že je to nějaká divná verze, a Přehrát pouze toto je nějaký špatný překlad dané verze. Co se stane, když si to vybereš?

@Pet3k Aha, tak už jsem to pochopil. Opravdu s tím nemám příliš zkušeností. Nikdy mi to nefungovalo dobře (asi jako tobě), tak jsem se s tím moc nezabýval. V kontextovém menu se objeví "Přehrát pouze toto" v okamžiku, pokud si v nastavení zapneš "Automaticky přehrát další video". Pokud je ale vypnuté, je tam místo toho právě to "Přehrát odtud". Teď jsem si s tím chvilku hrál, zapínal a vypínal a ejhle. automatické přehrávání začalo fungovat. Takže si můžeš vybrat. Buď si to v nastavení zapni a výsledek nebude asi vždycky 100% nebo to nech vypnuté a používej "Přehrát odtud", což je dle mého názoru lepší, protože většinou chce člověk přehrát jedno video, víc za sebou jen občas. BTW, teď jsem si to automatické přehrávání zapnul a funguje to dobře. Tak nevím...
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Automatické přepnutí na dalsi video - od JiRo - 10.3.2018, 23:44

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)