• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu
(11.7.2022, 14:01)lovec24 Napsal(a): Ahojte ma niekto možnosť poskytnúť scripty pre sledovanitv aj so sriptom na tvorbu playlistu?

Já teď už své scripty nezveřejňuji. Je to, pravda, trochu obecké, ale nechci šířit mezi lidi něco, co se v případě masového rozšíření a nesprávného používání může stát příčinou toho, že se na tv poskytované touto službou už přes tvheadend nepodívá nikdo. To, co používám já, používám rozumně, nic jsem na tom nezměnil už několik let a chtěl bych, aby to tak zůstalo co možná nejdéle. A navíc si myslím že to, co zveřejnil tady už několikrát odkazovaný člověk na svém githubu, je dostatečné k tomu, aby si tv přes tvheadend pustil každý. Ostatně, mé scripty jsou těm výše zmiňovaným dost podobné, liší se v detailech a to spíše díky filosofii toho, jak já tu službu v tvheadend řeším. Ale až na drobnosti je to api, které používám, shodné a svým způsobem dost triviální. Stále stejný model - reguest -> data v json -> převedení do správného formátu cílových dat. A to platí pro všechny části a jejich cílová data:
  • login -> interní parametry pro další requesty
  • playlist -> playlist se skutečnými a symbolickými jmény kanálů, což jsou vlastně parametry jak pro tvheadend (názvy kanálů, logo, skupiny, ...) a pro streamer
  • epg -> xmltv.xml soubor, který je možné vložit do tvheadend
  • streamer -> adresa streamu předávaná přes pipe do tvheadend
Jestli tedy mám nějaké know-how, kterého se nechci vzdát z výše uvedených důvodů, tak pro to, aby někdo sledoval tv sledovanitv.cz přes tvheadend, není vůbec důležité. Ostatně většinu z něj jsem už kdysi stejně zveřejnil a to co je veřejné dneska na něj více či méně navazuje.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
tvheadend o2tv epg - od renda61 - 26.6.2020, 9:09
RE: Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu - od JiRo - 18.7.2022, 14:50

Přejít na fórum:


Prochází: 11 host(ů)