• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu
#41
(14.8.2018, 21:00)rasti Napsal(a):
(14.8.2018, 20:25)JiRo Napsal(a): @rasti Tady je můj řádek playlistu, je to v podstatě stejné, jako u tebe. Rozdíly jsou v:

-loglevel fatal - omezí výpis, což může o pár stovek ms zkrátit přepínání kanálu
-probesize 32 - zkrátí dobu analýzy vstupního streamu o pár desítek/stovek ms
-c copy - zjednodušený zápis pro kopírování audio i video streamu
-mpegts_service_type digital_tv - definuje typ streamu,  digital_tv je snad default, takže to asi není nutné, ale já to používám spíše ze zvyku

Kód:
#EXTM3U
#EXTINF:-1,ČT 1
pipe://ffmpeg -re -fflags +genpts -loglevel fatal -headers "Cookie: device_id=deviceid; device_auth=deviceauth; streamQuality=40"$'\r\n' -i http://sledovanitv.cz/playback/channel/ct1?format=m3u8 -probesize 32 -c copy -f mpegts -mpegts_service_type digital_tv pipe:1

@JiRo chapem, urcite vitana uprava...

Mám od sledovánítv dalíček úplného základu plus si přikupuji sport. Podle zdejšího skvělého návodu sem krok po kroku nejdříve podle @JiRo (pročetl sem i poznámky od mobilmaniac, rasti, tímto jim samozřejmě také díky) vyzkoušel internetová rádia, potom streamy v m3u8 a nakonec sem si troufnul i na sledovánítv.
Programy mám v tvheadend funkční, některé programy jedou FHD, některé HD, zbytek SD, ale všechny s codekem H264.
Předtím sem používal upravený PRV od Palinka na sledovánítv a něm jde povolit codek H265. Sem směřuje můj dotaz.
Jdou tyto zde uvedené cody upravit, aby se používal H265?
Děkuji, za rady.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu - od Tklf - 29.3.2019, 10:51
tvheadend o2tv epg - od renda61 - 26.6.2020, 9:09

Přejít na fórum:


Prochází: 20 host(ů)