• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mapování tlačítek DO - tipy a triky
#75
@JiRo: díky za odpoved. Tohle je na mne krapet slozitejsi - moc dobre si pamatuji, jak jsem tyden jenom spojoval box s Pc :-( A to uz je dlouho, takze ted uz vubec netusim, jak jsem to delal. 
Asi to budu smerovat jinam do fora, na preinstalaci celeho boxu (stare Kodi, stara verze android TV od Sasvlad) a doufat, ze novou instalaci se vyresi muj ovladac. At to tu zbytecne nezahltim. Problem je, ze Ugoos nema na originalnim ovladaci stop tlacitko (a treba i previjeni, skoky po kapitolach), takze Logitechu nemohu tyto tlacitka nadefinovat pres IR, pomoci originalniho ovladace.

EDIT: tak nakonec mi propojení s boxem/PC stale funguje. Nasel jsem slozku/configfiles/rc_keymaps a v ni soubor ugoos. V nem je mimo jine: 0x56 KEY_STOP. Takže mi zbýva se prokousat temi sprostymi prikazy, co mi radis. Poradis krapet podrobneji?
EDIT2: ten soubor ugoos a jeste jeden nezmineny soubor rc_maps.cfg jsem si nahral do struktury sam, po zakoupeni boxu. Nasel jsem tytot dva soubory zde ve foru primo ve vlakne k samotnemu boxu. Je mozne, ze jsem neco udelal blbe? V navodu se jeste pise neco o putty a zase nejake prikazy. Ale to vubec netusim...
Ugoos X3 Pro 4GB/32GB - [ROM] Android TV by Sasvlad v.0.3.4
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Mapování tlačítek DO - tipy a triky - od kom72 - 18.1.2022, 19:32

Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)