• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DVB-S karta pod TVHeadendom a Oscam
#6
No řešíte to i jinde a i když tvheadend nepoužívám tak něco k oscamu říct můžu. V první řadě co jsem koukal tak musí jít dohromady to nastavení tvheadendu a pak oscamu. To je asi ten listen_port = 9000 v dvbapi. Používá to pro přenos dvbapi nějaký port. Je to asi specifikace pro pc protože u běžných boxů se tohle nepoužívá. Druhé na co bych se zaměřil je pmt_mode. Mám dojem že jsem někde viděl že právě pro pc se používá něco jiného než u běžných boxů. Tady je sice 0 a funguje ale mám dojem že někde jsem viděl 4 právě pro pc. Pak jsou tam dvě možnosti pro boxtype. Zase pc-nodmx a pc. Hledal bych co na co je a případně zkoušel různé kombinace.
Tohle je podle mě to co hledat v oscamu aby chodily zápisy.  Pak je ještě u usera možnost EMM Reassembly. I tohle bych otestoval.
Jinak pak už nastavení CA v tvheadend. To neznám ale nevidím tady žádný screen a taky tam bude asi více možností.
Kdybych měl komentovat konfig oscamu tak nesmysl je ten caid = 0D96,0624. Buď jedno nebo druhé a pokud je tam force_irdeto = 1 tak je to karta ICE a je u ní nastaveno právě irdeto. Caid se zpravidla nemusí u readeru psát vůbec protože oscam ho k ničemu nepotřebuje a vyčte si ho z karty. Až v oscam.dvbapi configu to má smysl. Tam by mělo být P: 0624 1
Ta jednička znamená že bude vždy chtít jenom 0624. Případně otestovat úplně prázdné a nebo i bez jedničky.
Group se dává do konfigu všude stejná a je to jen filtr pro více karet a userů, kdyby je někdo chtěl rozdělit do skupin.
No a cacheex je taky nesmysl a používá se to pro sdílení cache oscamu s jiným oscam serverem. Zbytečný balast který může přinést jenom problémy. Pokud to opravdu dotyčný nepoužívá k tomu k čemu je to určené.
Ke kartě 0624 se dá říct že potřebuje více zápisů a hlavně když nepřijdou tak ani nenastartuje.
Jestli máš kartu ICE tak doporučuju nejdřív pustit pod caid 0D96. Ta se rozjede i bez zápisů a hned poznáš kde je chyba.
Že pro 0624 nechodí korektně zápisy.
To je asi vše a nevím jestli vás to trochu posune. Snad jsem to nepsal úplně zbytečně  1
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: DVB-S karta pod TVHeadendom a Oscam - od 11chloe - 07.7.2018, 17:57

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)