• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DVB-S karta pod TVHeadendom a Oscam
#7
U těch boxů to taky musí běžet na nejakem portu, jenom se tam nechává výchozí. To mám správně, protože jinak by se to samozřejmě nepřipojili vůbec.
pmt_mode mám 4 podle specifikace tvheadend, zkoušel jsem i 0. Tak jako pc, PC-nodmx, to je zase podle toho jak to chceš spojit a co je v Tvheadendu nastavené. To mám taky stejné.
V tvheadendu jde vybrat spojení TCP(PC) a nodmx(přes camd.socket soubor) zkoušel jsem oba. Pak je tam jen IP adresa a port. Nic víc k nastavení pro dvbapi ani není.

Emm reassembly jsem zkoušel také, ale to je dobrá rada.

Caid mám 0624 a force_irdeto tam nemám. (Mám to tak jak to píšu v tom mém příspěvku) ikdyž jsem zkoušel vše co mi uživatelé napsali, ikdyž mi to přišlo praštěné, protože jsem si nejdříve přečetl dokumentaci na stránkách oscamu.  Ale vzhledem k tomu, že mi to nejde, tak jsem to těžko udělal správně :-D

oscam.dvbapi jsem také zkoušel s prioritou pro 0624 i s prázdným souborem.

Taky jsem si přečetl co dělá ten cacheex :-D

Škoda jak píšeš, že nemám zrovna teď u sebe ICE. Vždycky čekám až dostanu global, shared a nechám si i poslat unique než začnu zkoušet dekódovat.

Rozhodně to zbytečné není! Je vidět, že rozumíte co ty parametry v configu dělají :) Protože mi přijde, že tam lidi plácají vše možné co najdou, bez toho aniž by si k tomu přečetli popisek Big Grin Tohle je dobré shrnutí pro někoho, kdo na tohle téma narazí z googlu.


Pokud by šlo z tohohle logu vyčíst, kde je chyba. Pro někoho, komu to funguje a může to porovnat. To je z mého pohledu amatéra programátora rozumná možnost, jak najít chybu, když ten config jinak prostě napsat nejde Big Grin
SZ nepoužívejte na dotazy, které se hodí pro všechny. Pouze pokud chcete abych něco někde doplnil, opravil.
_____
i3 Haswell + Arch Linux + Docker (Tvheadend + WG + Home-Assistant + Deconz + LetsEncrypt ) + Samba Share
Apple TV (Infuse, TvhClient), Apollo Lake Mini PC (Kodi 18.4)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: DVB-S karta pod TVHeadendom a Oscam - od marhycz - 07.7.2018, 18:22

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)