• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BerryBoot - multimediální centrum a herní konzole v jednom
#20
To Petrvald, RenEdi: "Kauza Multiboot"
Také jsem chtěl využívat RPi ve dvou ohledech. OpenELEC s Kodi jako čistá instalace, protože tahle krásně funkční varianta nabízí nejjednodušší řešení updatů a vystačíš si s přidáváním doplňků - není nutné manipulovat s configy a ssh editorem.
A potom Raspbian, kde mi vyhovuje OpenOffice počeštěný dalšími balíčky. A Epiphany otevře celkem dost webových stránek správně. Přitom kladu důraz na spouštění videí na publicistických stránkách. Tam to poněkud skřípe s ovládáním videi, kousá se flešplejer. Ale spustit jdou. Zároveň se v Epiphany spouští lokální videa.

Takže multiboot by se mi líbil. Žádný ale nefunguje ideálně a naděje Raspyboot zhasla (TO UŽ NEPLATÍ), když jsem vyzkoušel, že OpenELEC je pro něj upravený a neumí se updatovat svými vlastními soubory TAR z adresáře Update. (EDIT: UPDATE UŽ JE POPSÁN A VYŘEŠENÝ!!!)
NOOBS je kapitola sama pro sebe, nad ním mi běží všechno pomalu.
Retrohry mám celkem rád ale malinu chci využívat smysluplněji pro multimédia a ten Office jako doplněk pro rodinu.
Ostatní je zatím pohodlnější na displeji notebooku nebo PC.
Přesto děkuji za všechny návody a připomínky, co všichni píšete, protože je také zkouším.
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Raspberry Pi - multimediální centrum a herní konzole v jednom - od meda - 10.4.2016, 7:56

Přejít na fórum:


Prochází: 4 host(ů)