• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ambilight aneb osvětlení za televizí dle scény na ní
"made Ambillight"
Zdravím, rád bych se vrátil k tématu osvětlení domácího provedení. V současné době pracuji na projektu Abmilight větších rozměrů. V souvislosti s tím, sepisuji i postup, který může být návodem pro další lidi.

Tento postup je pod odkazem.

Všichni můžou psát komentáře a radit tak ve vytváření postupu, pokud se najde někdo, kdo tomu opravdu rozumí, tak mu dám i editorská práva. Touto cestou pomůžete nejenom mě, ale i všem ostatním budoucím čtenářům tohoto tématu. 

Pro úvod:
- projekční plocha bude 125x222 cm = 100" (palců)
- délka led pásku tedy bude něco k 7 metrům
- rád bych, aby osvětlení bylo ovladatelné i mimo Kodi a použitelné k dokreslení domácí atmosféry
S474N naznačil, že malina (raspberry) by se dala použít i jako centrum pro internet věcí, kdyby to současně zvládlo i Ambilight, bylo by to super
-
dokument je rozepsán jako projekt, takže kdo rozumí osvětlení, nemusí ztrácet čas projekční plochou či uchycením...jestli mi rozumíte, ale kdo má dobrý nápad jak vyřešit toto, může to tam být jako alternativa pro další čtenáře
- budu rád, když bude tento dokument vytvářen i z pohledu pokroku - něco jiného se dalo použit před 3 lety, něco jiného je lepší použít teď a za 3 roky bude zase něco jiného a já doufám, že kdykoliv se něco změní, může vzniknout nová kapitola s ohledem na vývoj
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Ambilight aneb osvětlení za televizí dle scény na ní - od padik35 - 08.11.2020, 17:04

Přejít na fórum:


Prochází: 5 host(ů)