• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MECOOL M8S PRO+ /Mecool M8S PRO W a LibreElec
#33
No nevím, cenu Vera komentovat nebudu - také se mi při nákupu nelíbila a víceméně jsem počítal s tím, že mašinku do 14 dnů vrátím a koupím 2-3 kousky něčeho z ALi či Ebay, neb jsem nevěřil že mne něčím osloví (dost tomu napomohl i neúspěch a rozladění s NShieldem)....
Kromě neskutečné stability a spolehlivosti boxu je mi velmi sympatická jeho podpora. Na fóru OSMC / Vero je ochotně vycházeno uživatelům vstříc  a na základě jejich  požadavků "šijí" pro tento strojek software takřka "na míru" .... Myslím si, že ladit jeden typ zařízení doslova šroubek od šroubku je zcela něco jiného než vydávat či podporovat širokou škálu byť dosti podobných strojů (LE/CE)! Nevím zda je to fáma či ne, ale autoři / výrobci Vera prý osazují box výběrovými a otestovanými součástkami, což (pokud je to pravda) by mohlo také vést ke zcela jiné finální spolehlivosti a hlavně "trvanlivosti" celého výrobku kterou ohrozí až morální zastaralost  8
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: MECOOL M8S PRO+ /Mecool M8S PRO W a LibreElec - od Rossi D - 24.1.2019, 19:53

Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)