• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xiaomi AQara Smart Home - smarthome reseni
#7
Definuj slusny. Ja bych rekl, ze se s tim da postavit nadstandardni alarm, vzhledem k provazanosti vseho a oficialni certifikaci Apple HomeKit.

Ja uz svou Aqara GTW mam doma. Jsem z toho naprosto nadsen a uz se tesim, jak dorazi dalsi cidla a vypinace, co jsem objednal. Aktualne mam pouze jedno zaplavove cidlo, ale na zakladni hrani to staci.

Po zapnuti jsem to zacal pridavat do Mi Home, ale hned se to samo preplo do HomeKitu a po oskenovani kodu se to tam pridalo. Aktualizoval se firmware GTW z 1.4.2_000 na 1.4.5_000 a hned se to pridalo jako "Security system" do Homekitu (plus se tam samo pridalo i ovladani osvetleni po obvodu nazvane "Lightbulb"). Nasledne se to zeptalo, jestli to chci imporovat i do Mi Home, coz jsem potvrdil. Potom jsem pridal zaplavove cidlo (HomeKit ho vede jako "Čidlo netěsnosti"). Vse funguje na prvni dobrou, byl jsem prekvapen i z toho, jak je samotna GTW mala.

No a ted uz jen cekat na ty desitky cidel, co jsem si naobjednal.  40
   
Apple TV 4K gen.3 128GB - tvOS 16.2 (iSCC, KODI 19.4) & 3x HomePod - audioOS 16.2 & RPi 4B 8GB RAM - IOTstack & 1x RPi 2B - Raspbian & RPi Zero
Intel NUC NUC10i5FNK - i5 10210U, 64GB RAM, ESXi (W10, W11, Debian,...) 
iPhone 15 Pro 512 GB - iOS v17.2.1 (KODI 19.4) & Apple Watch 9 45mm v10.2
iPad Pro 11 512 GB - iPadOS v17.2.1 (KODI 19.4)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Xiaomi AQara Smart Home - smarthome reseni - od S474N - 09.1.2019, 19:46

Přejít na fórum:


Prochází: 5 host(ů)