• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xiaomi AQara Smart Home - smarthome reseni
#31
Ajko: no vibracni cidlo je dobra vec, nicmene asi bych chtel vedet, kdyz odjedu z bytu, abych se mohl podivat, jestli jsem opravdu zavrel treba dvere na balkon nebo okno. Navic s tim jde pracovat dale v zavislosti treba na rizeni topeni. Vyhodou toho dverniho cidla je, ze dava vedet prubezne stav, tedy jednim pohledem treba ve widgetech vidis, v jakem je stavu.

Ano, alarm muzes aktivovat/deaktivovat cimkoliv, klidne i zaplavovym cidlem. Je opravdu plne na uzivateli, co si vymysli, jen si proste naklikas IF zaplava, THEN disarm 88 3

Ja puvodne zacal jen s tema zaplavovejma cidlama, k dnesnimu dni mam uz 20 prvku v Mi Home a dalsich asi 15 na ceste 40 49. Vzhledem k tak nizke cene cidel (2-3 stovky) si muzes objednat od kazdeho kus a vyzkouset si to. Ja kuprikladu vcera objednal dalsi dve kostky, protoze ty jsou fakt genialni. Jedno zarizeni a sest ruznych moznych nastaveni.

Azazael: spravna pripominka, kterou musim dopsat i do uvodniho prispevku, protoze uz mi psalo par znamych a chlubilo se mi, jak usetrili. No "usetrili", protoze si koupili starou verzi Mijia (v lepsim pripade alespon druhou generaci). Vzhledem k tomu, ze Aqara je treti generace a ze vyrobce nyni "chrli" pouze veci pro Aqaru, tak bych si radeji tech par dolcku fakt priplatil za Aqaru, kde ta podpora bude delsi. A ano, Mijia rozhodne nepodporuje Homekit (u GoogleHome nevim, neb to neresim).
Apple TV 4K gen.3 128GB - tvOS 16.2 (iSCC, KODI 19.4) & 3x HomePod - audioOS 16.2 & RPi 4B 8GB RAM - IOTstack & 1x RPi 2B - Raspbian & RPi Zero
Intel NUC NUC10i5FNK - i5 10210U, 64GB RAM, ESXi (W10, W11, Debian,...) 
iPhone 15 Pro 512 GB - iOS v17.2.1 (KODI 19.4) & Apple Watch 9 45mm v10.2
iPad Pro 11 512 GB - iPadOS v17.2.1 (KODI 19.4)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Xiaomi AQara Smart Home - smarthome reseni - od S474N - 16.1.2019, 12:52

Přejít na fórum:


Prochází: 6 host(ů)