• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xiaomi AQara Smart Home - smarthome reseni
Takze kdyz shrnu jednodenni testování. Teplotní senzory fungují dobre, jen vlhkost se mi zda ukazuji prilis nizkou hodnotu ale nemam moznost porovnat. Jsou tam hezke dlouhodobe grafy, jak se teplota vyvijela. Zarovky v kombinaci s pohybovymi cidly se mi neosvedcily. Problem je, že se svetlo rozsviti na predem definovanou dobu, ale když do zony vstoupi nekdo opakovane tak se nerozsviti protoze cidla maji nejakou dobu "dobeh". Kdyz se nastavi delsi doba sviceni (treba minuta) tak se zase zbytecne sviti casto a dlouho - u me konkretne jsem takhle chtel resit schodiste do sklepa a do horniho patra. Vyresim to tak ze tam dam bedratove wall prepinace. Rodinka si bude v klidu dal mackat co je zvykla a ja budu mit porad moznost ruznych automatizaci.. Brana v kombinaci s malym chytrym spinacem mi poresila domovni zvonek, navic je brana na chodbe takze mi v noci dela nocni orientacni svetlo - v kombinaci s pohybovym cidlem.
Dnes rano vsak problem - v aplikaci uplne vse offline vcetne brany, pritom v homekitu online. Musel jsem tam kliknout myslim na homekit, vse se nejak nainportovalo zpet, ovsem nemam to rozdelene po mistnostech a neni to pojmenovane.. Takze prace s tim. Netusim co se stalo..
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Xiaomi AQara Smart Home - smarthome reseni - od frimlik - 17.2.2019, 11:00

Přejít na fórum:


Prochází: 6 host(ů)