• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaký image (DTB) použít pro své zařízení ?
#25
Ahoj vespolek.
Prosím o radu.  Smart box  Scishion V99,  2GB RAM/16GB ROM,  CPU  Cortex  A53,  1,5GHz Octa Core. Rád bych na něm rozběhl CoreElec nebo LibreElec  nebo prostě jiný  elec .  Narazil jsem ale hned na 2 záludnosti :
1 ) nikde jsem nenašel resetovací tlačítko pro reset párátkovou metodou. Provádí se v případě tohoto smartboxu reset jiným způsobem ? Nenašel jsem o tom nic  tady, ani na zahraničních fórech
2) nemůžu nikde najít   image (DTB), který bych k instalaci  . . . . elecu  použil.
Dá se vůbec nějakým způsobem do tohoto zařízení nacpat  NeAndroidí SW ? . . . případně který ?
Pro zajímavost jsem zkusil  testnout  CoreElec   Na X96 mini - 2GB/16GB - .. . a to prostřednictvím 2 GB MicroSD, C4, použil jsem Rufus a hned na první pokus se vše rozběhlo včetně dálkového ovladače. Testuju provoz necelý týden a jsem nadšen. Takhle rychle to  s Androidem nikdy neběhalo. Např. při 4K obrazu a DD 5.1  byla zátěž CPU kolem 60%.
A stále  bez záseku.  
Bylo by škoda nechat tu V99, o které jsem psal na začátku, trápit se s Androidem .
Dík za jakoukoliv radu a pomoc.
Jankub
Vontar X96, 2/16GB,S905W, CoreELEC 9.0.3 .  Mecool  K1 Pro, Android 7.1.  SONY KD-49XF9005 , QNAP TS-221, ONKYO TX-NR696
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Jaký image (DTB) použít pro své zařízení ? - od jankub - 09.4.2019, 18:12

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)