• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nastavenie playercorefactory.xml pre external player via DLNA na smartTVs
#1
Ahojte,

vedel by niekto poradit ako na konfiguraciu playercorefactory.xml pre nastavenie automatickeho prehravania obsahu pomocou external player via DLNA na SmartTVs roznych znaciek?

KODI beziace na linuxych krabickach (LibreELEC, CoreELEC, Enigma2).

Manualne mi to cez polozku v menu na konkretnom videu "Play using ..." ide.
Viem na LG Smart TV (model 2018 s webos v4.5) poslat video, ktore sa cez DLNA prehra priamo v integrovanom prehravaci pre UPNP/DLNA v TV (LG = Smart Share).
Tymto sposobom viem prehravat aj napr. 4K content s HDR (HDR10, HLG, Dolby Vision) a aj s Dolby Atmos audio stopou.
Len by som to chcel nejako zautomatizovat, aby obsah, ktory nedokaze prehrat priamo KODI bol prehravany cez esterny prehravac v Smart TV.

Skusal som googlovat, no nasiel som playercorefactory.xml setting len pre Sony Smart TV:

<playercorefactory>
        <players>
                <player name="Video" type="ExternalPlayer" audio="false" video="true">
                        <filename>com.sony.dtv.osat.video</filename>
                        <hidexbmc>true</hidexbmc>
                        <playcountminimumtime>120</playcountminimumtime>
                </player>
        </players>
        <rules action="prepend">
                <rule video="true" player="Video"/>
        </rules>
</playercorefactory>

Sony TV nemam, tak nemozem testnut. A modifikovat pre LG TV sa mi to zatial nepodarilo.
Tiez by som to chcel testnut aj na Samsung TV (model 2017).

Nasiel som nejake prispevky, kde sa ludia chvalia, ze im to funguje, odporucaju to, no uz bohuzial nepisu ako to nastavit.
Vedel by pls. niekto poradit? 
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Nastavenie playercorefactory.xml pre external player via DLNA na smartTVs - od rtitulkovac - 07.2.2019, 12:41

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)