• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nastavenie playercorefactory.xml pre external player via DLNA na smartTVs
#10
(08.2.2019, 11:42)rtitulkovac Napsal(a): -- to iste video no nie v TS ale v MP4 alebo MKV prehrat cez DLNA player v TV ide
Co s tym? vie niekto poradit?
 
2) Priame streamy z addonu SC neprehrava


3) Streamy z addonu SC - cez symlinks  - streamy*.strm ulozene k kniznici

Ine:



@Foolproof
aj ked som "external player" na SmartTV jednoducho rozbehal vdaka rade od Clienta, tak ci tak by ma zaujimalo aj komplikovane riesenie, ktore popisujes - pomocou UPNP://hexakod/
Chcel by som nieco testnut mimo prostredia Kodi.
Co za hexakod sa tam dava?
Mam IP, Mac adresu, uuid daneho zariadenia (TV).
Aka ma byt syntax? Nastavuje sa tam nejaky port?
Vedel by si ma prosim Ta, aspon nasmerovat, kde by som mohol najst relevantne informacie?

TS Kodi přehrá jakékoliv, ovšem já mám LibreElec. Převod do MKV je pomocí MKVToolnix otázkou sekund.

U SC údaje posílá plugin, takže player v TV nemá šanci, dtto pro STRM soubor.
Kód:
plugin://plugin.video.stream-cinema/?play=2f506c61792f3237333136&title=4d697373696f6e3a20496d706f737369626c65202d2046616c6c6f757420283230313829&
 To je ukázka STRM souboru, kromě pluginu to nikdo nerozkoduje.

Soubory přes DLNA jsou v knihovně asi takto

   

Ty hausnumera si tam dává Kodi a TV to přehraje pouze tehdy, když umí kontejner a způsob komprimace, jinak to musí DLNA server online transformovat, což Kodi nedělá

--------
External player jsem používal pouze v Androidu, tam jsem měl Archos, ten uměl DTS HDMA 7.1 atp.potom MXPlayer, ale ten měl určité problémy se streamováním.
Po přechodu na LibreElec, jsem se nesetkal s formátem nebo kontejnerem, které by Kodi nepřehrálo a že jsem jich testoval. Koktá akorát na VP8, ale to stejně nikdo nepoužívá. Pro začátek si stáhni oubory od Antutu testu, u mě přehraje vše.
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Nastavenie playercorefactory.xml pre external player via DLNA na smartTVs - od Foolproof - 08.2.2019, 13:38

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)