• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co na DTS zvuk a HEVC video?
#16
No, takže jsem koupil Odroid C2. A dobrý, překvapilo mne, že i v pořádku přehrával DTS zvuk (jen TRUEHD zvuk nefungoval, ale ten není ve specifikacích), takže jsem ten reciever zatím nekupoval a zůstal jsem u staré sestavy (zvuk přes HDMI do televize -> SPDIF do čínské krabičky, která ho rozhodí na Cinche -> Genius repro). Testoval jsem to přímo testovacím souborem DTS-HD zvuku.

No a za 24 hodin to DTS zvuk přestalo přehrávat. AC3 stále hraje, stereo taky, takže problém na cestě očividně není. Nedělal jsem žádné změny v sestavě ani žádné změny v nastavení, zařízení sem ani nevypínal (večer jsem vypnul televizi a druhý den ji znovu zapnul).

Prostě jeden den večer jsem otestoval, že všechno funguje ok (testovacím souborem i několika různými filmy a jejich verzemi ze Stream Cinema) a druhý den večer, když jsem se slovy "Dívej, konečně všechno funguje!" spustil video s DTS zvukem, linulo se z repráků ticho. ¨¨

Absolutně si to nedovedu vysvětlit.

Než ztratím nervy a půjdu pro ten receiver, nějaký nápad, proč by to mohlo přestat fungovat? Zkoušel jsem všechno možné nastavení a nic nepomohlo, DTS zvuk prostě byl funkční a teď už není.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Co na DTS zvuk a HEVC video? - od meda - 20.3.2019, 10:46
RE: Co na DTS zvuk a HEVC video? - od shiro - 26.3.2019, 16:49
RE: Co na DTS zvuk a HEVC video? - od mlok - 27.3.2019, 11:33
RE: Co na DTS zvuk a HEVC video? - od shiro - 28.3.2019, 10:10
RE: Co na DTS zvuk a HEVC video? - od MarianWebsterFish - 29.3.2019, 9:53
RE: Co na DTS zvuk a HEVC video? - od shiro - 01.4.2019, 21:50

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)