• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 1.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Domácí automatizace - bezpečně
#5
@S474N: s tím tvým "uplakankovstvím" si vedle. Tohle vlákno jsem založil proto, že budu postupně vkládat postup jak rozchodit bezpečnou domácí automatizaci. Co jsem psal je můj názor a shrnutí situace okolo IoT a jeho vývoji, který se podobá vývoji opensources. Takže se bude ubírat pravděpodobně stejným směrem. To že sis označení Guru nevymyslel jsem popisoval o špatně nastaveném systému většiny fór, kde je úroveň uživatele většinou přímo úměrná jen počtu postů. O jejich kvalitě, přínosu, nebo nebezpečnosti toto nevypovídá. Takže nemusíš mít obavy, žádné hračky si nerozšlapal. To že je opensource jediná správná cesta jsem nikdy netvrdil, jsou i komerční možnosti, kde jsem ale upozornil na vyšší cenu a obezřetnost uživatele od koho si tuto technologii pořizuje. Jde vidět že si toho o rizicích IoT moc nečetl, když pořád tvrdíš tyhle blbosti, ono o informaci, že máš někde rozsvíceno opravdu nejde. Asi nechceš, nebo jen nejsi schopen dané rizika domyslet v celém spektru. A u spousty uživatelů je nepřípustné jenom to, že jejich koupené čidlo není jen jejich vlastnictví a je možnost jeho čtení a ovládání někým dalším.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Domácí automatizace - bezpečně - od cuore - 16.4.2019, 14:21
Domácí automatizace - bezpečně - od Cinda - 10.10.2020, 16:53
Domácí automatizace - bezpečně - od Cinda - 11.10.2020, 12:03
Domácí automatizace - bezpečně - od cuore - 11.10.2020, 13:20
Domácí automatizace - bezpečně - od Cinda - 12.10.2020, 10:31
Domácí automatizace - bezpečně - od Cinda - 17.10.2020, 15:58
Domácí automatizace - bezpečně - od Cinda - 17.10.2020, 19:28
Domácí automatizace - bezpečně - od Cinda - 18.10.2020, 11:16

Přejít na fórum:


Prochází: 5 host(ů)