• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TelevizeSeznam.cz (Stream TV archiv)
#56
Chcem otvorit este raz otazku o buducnosti pluginu stream.cz. Samotna sluba Stream ma stale osobitne postavenie v ramci portalu TelevizeSeznam.

Najskor par citacii z minulosti:

(27.9.2019, 14:28)wombat Napsal(a): Stream plugin byl na rychlo udělaný aby to fungovalo, vzhledem k tomu, že TelevizeSeznam.cz má stejné API a Stream patří pod něj, bude už se vyvýjet a udržovat už jen tento plugin.
(27.9.2019, 15:03)100karel Napsal(a): Mohl bys ještě stream.cz v pluginu posunout na začátek, aby se nemuselo tolik listovat. Nyní je v VŠECHNY POŘADY na začátku #NezkusíšNevíš #ZDAVUVEN.
Pravdou je, že přímo v pluginu stream.cz je takové hezčí zobrazení :-)
(27.9.2019, 15:15)Client Napsal(a): Jen ne žádné posouvání. Jednou jsme si řekli, že to bude podle abecedy, tak žádné výjimky. Rychlý přístup k položce v seznamu se dá přeci zajistit i jinými způsoby.
(27.9.2019, 16:33)wombat Napsal(a): Fixně to tam dávat na začátek někde nechci, zbytečný dotaz navíc. Nestačí ti přidat to do oblíbených?

Podla mna este existuje priestor aj pre "stary" plugin stream.cz, pokusim sa popisat svoj use case, mozno sa nas takych najde viac.
  • Raz za cas si chcem (vecer) pozriet najnovsie videa, ktore na streame pribudli.
    • V plugine TelevizeSeznam (dalej len TS) je v hlavnom menu polozka najnovsie, ale musim sa v nej prehrabavat kopou videi, ktore ma nezaujimaju (nie su zo Streamu). Navyse je tam len 40 poslednych a kedze na TS pribudaju rychlejsie ako na Streame tak mi moze nejake uniknut.
    • V TS mam este moznost sa prehrabat cez vsetky porady k sluzbe Stream a tam pouzit podmenu s najnovsimi videami. To je presne to co chcem, akurat je to tazko pristupne. Ked si toto podmenu pridam medzi oblibene, tak k nemu musim chodit uplne inou cestou (v skine) ako k ostatnym doplnkom, ktore kazdy vecer brouzdam.
  • Pristup ku vsetkym poradom/kategoriam ma zaujima len zriedkavo, v takom pripade mi nerobi problem sa aj menej komfortne prehrabat k tomu co hladam.
  • Kedze nie je vola zvyhodnovat sluzbu Stream v ramci TS (comu plne rozumiem), tak by samostatny plugin pre Stream mohol mat stale opodstatnenie.
  • Realizovat by sa to dalo viacerymi sposobmi:
    1. Urobit script.module.televizestream.api, ktory by pouzival aj TS aj Stream plugin. Kazdy by pomocou neho zobrazoval nieco ine.
    2. Plugin Stream by volal TS plugin, ktory by mu poskytoval data. Podobne ako to dokaze youtube addon.
Bol by zaujem o vyclenenie sluzby Stream do samostatneho addonu?
Alebo doterajsim pouzivatelom Stream plne vyhovuje novy doplnok TelevizeSeznam ako jeho nahrada?

(dal by som aj hlasovat, keby som vedel ako sa to na tomto fore robi ;)



(01.10.2019, 18:40)wombat Napsal(a): Ahoj,

teď nevím, jestli myslíš ten můj co jsem dělal sobě (lama18), tak ten už nepoužívat dal jsem ho archivovat, mezitím se udělal oficiální:
https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-repoz...kodi-cz-sk

Tam jsou všechny zmíněné doplňky s aktuální verzí.

Ruční požadavek na aktualizaci uděláš přes Možnosti > Zkontrolovat aktualizace, jinak se to děje samo na pozadí v nějakých intervalech.
Tady si @wombat-e udelal chybu... Preco si po prerabke plugin.video.dmd-czech.stream nespravil PR aby sa tvoje spojazdnenie addonu cez nove API zaclenilo do povodneho mastra? Po kontrole by som ich mergeol. Samemu mi funkcny stream addon kazdy vecer chybal, no nemal som dost casu dostudovat nove API... Preco si sa vybral cestou sukromneho repozitara a este ho aj propagoval medzi ludi? Teraz v tom maju ludia chaos... Ale nic co by sa nedalo este napravit...
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Stream TV archiv - TelevizeSeznam.cz - od kapitan-iglu - 06.10.2019, 15:29

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)