• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trakt nesynchronizuje niektoré filmy (lokálna knižnica)
#3
1. To menu o ktorom píšeš je len v doplnku stream cinema, v lokálnej knižnici je len to z trakt doplnku, ktoré nedokáže nič iné, len pridať do zoznamu na pozretie, ohodnotiť film, prepnúť stav pozretia a synchronizovať knižnicu.. Zbierky tam nie sú.

2. a 3. Škoda, dúfal som, že na to poznáte nejaký trik, script, plugin alebo niečo iné, čo sa mi nepodarilo vygoogliť.

Nakoniec som vypol automatickú synchronizáciu knižnice traktu, vymazal celú knižnicu, reštart kodi, nfo scraperom vytvoril knižnicu znovu, dal manuálne synchronizovať s trakt a pozorne sledoval čo to píše..
3 filmy to pridalo a 1 odobralo Big Grin
Lenže netuším ktoré, lebo dátum pridania do kolekcie to píše ten, ktorý je v .nfo, čiže sa ani nedá pozrieť čo pridalo podľa dátumu :-) takže na to kašlem asi a nechám to žiť svojím životom.
Len ma trochu škrie, že nie je mechanizmus ako si to skontrolovať a nezostáva iná možnosť, len tomu dôverovať (a to napriek tomu, že to očividne nesynchronizuje na 100% správne)

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Trakt nesynchronizuje niektoré filmy (lokálna knižnica) - od playman22 - 31.5.2019, 18:47

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)