• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool K6 DVB-T2,S2,C tuner-minirecenze
#59
(06.1.2020, 10:44)Jiva Napsal(a): Timeshift sa spustí tlačítkom >||   obraz zastane a začne sa ukladať . Pri opätovnom stlačení >||  sa obraz rozbehne, teda štandardná situácia.
Keď obraz beží, môžem sa presúvať v čase tlačítkami <<  a >>
Ak bol už TimeShift aktivovaný a znovu stlačím >||  obraz zastane, tak vtedy sa mi zobrazí možnosť zadať čas pozície kam chcem preskočiť. Ten zobrazený čas sa môže / nemusí zmeniť a potom znova stisk >|| .
Tak jsem to zatim nerozchodil. Nastavil jsem timeshift lenght na 1h jak píšeš. Když pak zmáčku >|| obraz se zastaví, objeví se hláška "buffering". Když zmáčknu znova >|| tak mi to zase vyhodí okýnko s "input shift time". Když mačkám <<  a >> tak se neděje nic. V pravo na obrazovce nejdřív svítí ikonka pauzy, pak se změní na obrázek kamery. Pak to můžu jen celý zrušit tlačítkem exit. S PVR jsem taky neuspěl, sice se to tváří že to nahrává, v "record list" se nahrávka objeví, je u ní uvedená velikost souboru, ale když to chci spustit, tak to nejde a dýlka nahrávky je nula minut. Flešku mám 128GB, takže místem to nebude.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Mecool K6 DVB-T2,S2,C tuner-minirecenze - od Chorche - 06.1.2020, 14:36

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)