• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VLC nepřehraje stream z TVHeadend
#3
@Client
"Zkopíruju si z webové konfigurace adresu stream a dám ji otevřít jako síťový proud v VLC?" - v záložce services, mám u každé kolečko s i na které když kliknu, tak se mi stáhne soubor m3u. Ten jsem skoušel otevřít ve VLC ale neuspěšně, tak jsem to zkusil tak, že jsem kliknul na i a dal zkopírovat adresu odkazu. Následně ve VLC jsem dal otevřít síťový proud a vložil zkopírovanou adresu.
Také jsem si zkoušel stáhnout playlist. m3u ale ani tak to nefungovalo, opět chybová hláška.

V telefonu (mám iphone) jsem stáhl aplikaci TVHclient, nastavil IP adresu serveru i s porty 9981 a 9982 a přehled programů (EPG) se mi ukáže, takže komunikace se serverem funguje, ale kdž dám u tv stanice přehrát, tak se nic nespustí (ani zvuk)

Jako poslední jsem zkusil na tom stejném pc kde jsem to zkoušel přes VLC nahrát kodi, kde jsem nainstaloval addon TVHead client a vše šlape jak má.

Opravdu nevím co dělám blbě.
Ještě možná doplním, že se jedná o stanice DVBT2 a "TV server" mám z rpi3B+ a USB tuneru XBOX One s nainstalovaným posledním Libreelecem
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: VLC nepřehraje stream z TVHeadend - od hfx9 - 13.6.2019, 9:26

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)