• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mám H96 Max s CPU RK3318 ... je to špatně?
#4
1. Na automatické spustenie kodi po boote androidu môžeš použiť napr. Macrodroid (stiahni z google play), tam dáš + macro, v okienku ,,triggers" dáš device event a tam device boot.. V okienku ,,actions" dáš applications, tam launch applications a vyberieš si kodi. Uložíš si macro a hotovo, kodi sa ti spustí po každom boote systému.

2. O aký disk sa presne jedná? Trochu som s tým tiež laboroval a pri jednom no name externom disku, ktorý som si sám poskladal, som skúšal všetky usb otvory na boxe (mám iný ako ty) a na jednom to zrazu začalo fungovať.
Môj druhý seagate externý disk, tam to funguje tak, že som si musel cez seagate aplikáciu (cez windows) nastaviť čas uspatia pri neaktivite (na pol hodinu) a uspáva/zapína sa sám bez ohľadu na vypnutie/zapnutie boxu, ale kodi si ho aj tak (neviem prečo, asi hľadá nejaké súbory) vždy spustí.
Tretia možnosť je skúsiť box vypínať namiesto uspatia a možno vtedy box pošle na usb signál, aby sa vypli periférie.

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Mám H96 Max s CPU RK3318 ... je to špatně? - od playman22 - 29.6.2019, 21:51

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)