• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tesla MediaBox X300/X700 Pro - Android8.1 Oreo
#2
Sad 
Zdravím,
jen co mi přišel tak jsem to podělal, zřejmě jsem si zcela odstranil přístup root, který tento box měl z výroby 10
Dojebal jsem to zřejmě tak, že ani po továrním nastavení z recovery se root přístup nevrátil, protože jsem se uklikl zbombenej v SuperSu a teď jak to rootnout zase 3 Nejlépe když by šlo přehrát orig. rom přes USB flashku z recovery, nebo nějakou jinou rom fungující na S905X2 u211 s 4g ram 32gb rom. Otázka je jestli se mohu dostat nějak k originál romce, protože chci root, když tam byl nevím proč jsem ho smáznul komplet 14 3 Pravda je taky ta, že box nemá rád nějaké extra zásahy jako třeba jiný launcher apod. a některá nastavení, ale to bude asi tím, že jsem dojebal ten root z výroby nevím 6
Měl jsem již minix neo x8h+ tam není problém reflash, root, libreelec s kodi 18.2 apod.
Zde to trochu problém je pro mě, nemám micro SD kartu ani TF čtečku na micro sd karty, takže Burn_Card_Maker asi out.
Mám klasickou SD kartu k ní čtečku karet, ale problém je, že buď zapojím čtečku a nebo ovladač, který je potřeba v recovery.
Čtečka je totiž moc široká a usb šikovně vedle sebe tipuji snad schválně 13

Budu rád za každou radu, prý také již v testu libreelec a plně fungující coreelec? Jen bych chtěl vyřešit nejprve tohle, abych měl android cajk a root. Zase jsem si to musel stížit 18

Dík za pomoc
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Tesla MediaBox X300/X700 Pro - Android8.1 Oreo - od Bruce84 - 10.8.2019, 15:04

Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)